- -22,50 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Поставки и стойки |
|
| Culoare | Alb, Maro |
| Material | Lemn |
| Înălţime | 7.9 cm |
| Lăţime | 37 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Greutate | 11.44 Kg |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Tip produs | Сервизна количка |
| Tipul de montare | Свободностояща |