(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τύπος Προϊόντος | Organizer παπουτσιών |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Етажерка |
| Υψος | 51.2 cm |
| Πλάτος | 75.8 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 0.3 Kg |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |