
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Органайзери за обувки и дрехи |
|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Organizator pentru încălțăminte |
| Material | Oţel |
| Pachet de conținut | 1 х Етажерка |
| Înălţime | 51.2 cm |
| Lăţime | 75.8 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 0.3 Kg |
| Funcții | Reglabil |
| Numărul de compartimente | 3 |