- -4,09 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Λευκό/Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, Ατσάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1x кутия за обяд, 1 x πιρούνι |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, Κατάλληλο για κατάψυξη |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |