- -4,09 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Alb / albastru |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Polipropilenă, Oţel |
| Pachet de conținut | 1x кутия за обяд, 1 x Furculita |
| Capacitate | 1 l |
| Forma | Pătrat |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde, Potrivit pentru congelator |
| Înălţime | 5.5 cm |
| Lăţime | 20 cm |
| Lungime | 20 cm |