Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |