Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Polipropilenă |
| Capacitate | 1 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 19.5 cm |