(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 19.2 cm |