(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Polipropilenă |
| Capacitate | 0.5 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 19.2 cm |