(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Inox, Σιλικόνη, Боросиликатно стъкло |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия за храна |
| Χωρητικότητα | 0.75 l |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων, Κατάλληλο για κατάψυξη |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Βάρος | 0.44 Kg |