(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Inox, Silicon, Sticlă borosilicată |
| Pachet de conținut | 1 x Кутия за храна |
| Capacitate | 0.75 l |
| Forma | Rundă |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde, Potrivit pentru congelator |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Greutate | 0.44 Kg |