- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Ενα είδος | Ημιενσωματωμένη |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Χωρητικότητα | 12 σετ |
| Υλικό στο ράφι | Inox |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Απλώνοντας τα χέρια | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Κατανάλωση ρεύματος/κύκλος | 0.92 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Βάθος | 60 cm |