- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Culoare | Argint |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Tip | Semi incorporabila |
| Numărul de coșuri | 1 |
| Capacitate | 12 seturi |
| Material pe raft | Inox |
| Funcții | Start intarziat |
| Tipul programului | Economic |
| Destinde brațele | 2 |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Consum de energie/ciclu | 0.92 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Adâncime | 60 cm |