- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας, Κεραμικό |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ενεργειακή απόδοση της σόμπας | Κατηγορία Α |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 56 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 45 Kg |