- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat, Ceramică |
| Funcții | Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Eficiența energetică a sobei | Clasa A |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Volum | 56 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 45 Kg |