- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Готварска печка |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος ανάφλεξης | Ηλεκτρικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 62 l |
| Ενεργειακής απόδοσης | Κατηγορία Α |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάθος | 60 cm |