- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Garanție | 24 luni |
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Pachet de conținut | 1 х Готварска печка |
| Funcții | Temporizator |
| Tip de aprindere | Electric |
| Utilizare | Intern |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Volum | 62 l |
| Eficienta energetica | Clasa A |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Adâncime | 60 cm |