- -38,35 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1.8 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1.2 kW |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 240 C |
| Ενταση ΗΧΟΥ | 43 l |
| Υψος | 83 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Βάρος | 42 Kg |