- -38,35 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Vena încorporată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Top |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Spațiu mare de încălzire | 2 |
| Zonă mică de încălzire | 2 |
| Puterea unei zone mari de încălzire | 1.8 kW |
| Puterea unei mici zone de încălzire | 1.2 kW |
| Temperatura maximă | 240 C |
| Volum | 43 l |
| Înălţime | 83 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Greutate | 42 Kg |