- -117,65 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически готварски печки |
|
| Ηλεκτρική εστία | Ηλεκτρικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Πλέγμα |
| Λειτουργίες | Φωτισμός, Регулируеми крака |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Μπροστινό |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 2 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Αριθμός φούρνων | 1 |
| Λειτουργίες φούρνου | Ψήσιμο |
| Πλάτος | 60 cm |