- -117,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически готварски печки |
|
| Plita electrica | Electric |
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat |
| Pachet de conținut | 1 x Gratar |
| Funcții | Iluminat, Picioare reglabile |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul plitei | Vitromeramic |
| Locația panoului de control | Față |
| Numărul de încălzitoare | 4 |
| Spațiu mare de încălzire | 2 |
| Zonă mică de încălzire | 2 |
| Puterea unei zone mari de încălzire | 1800 W |
| Puterea unei mici zone de încălzire | 1200 W |
| Numărul de cuptoare | 1 |
| Functiile cuptorului | Coacere |
| Lăţime | 60 cm |