- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 230 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Чекмедже за прибори |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Ενα είδος | Πλήρως ενσωματωμένο |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Γρήγορη, Κανονική |
| Επίπεδο θορύβου | 54 dB |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 82 cm |
| Πλάτος | 44.8 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Βάρος | 32 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |