- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Съдомиялни за вграждане |
|
| Culoare | Alb |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 230 V |
| Numărul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Чекмедже за прибори |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Nivelurile de temperatură | 4 |
| Tip | Incorporabila |
| Capacitate | 10 seturi |
| Funcții | Indicator , Start intarziat |
| Tipul programului | Rapid, Normal |
| Nivel de zgomot | 54 dB |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 82 cm |
| Lăţime | 44.8 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 32 Kg |
| Garanție | 24 месеца |