- Χωρίς απόθεμα
Напълно вграден
Широчина 60см
Капацитет 12 комплекта
Долна кошница+горна кошница+кошница за прибори
5 програми: Интензивна, Нормална, Еко, 90 мин., Бърза
Енергиен клас Е
Електронно управление
Отложен старт (3/6/9 часа)
Половин зареждане
Ниво на шум 49 dB
Клас на ефективност на почистване А
Клас на ефективност на сушене А
Мощност 1800 W
Индикатор за грешка
Тегло бруто: 55 кг
Тегло нето: 50 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Напълно вграден
Широчина 60см
Капацитет 12 комплекта
Долна кошница+горна кошница+кошница за прибори
5 програми: Интензивна, Нормална, Еко, 90 мин., Бърза
Енергиен клас Е
Електронно управление
Отложен старт (3/6/9 часа)
Половин зареждане
Ниво на шум 49 dB
Клас на ефективност на почистване А
Клас на ефективност на сушене А
Мощност 1800 W
Индикатор за грешка
Тегло бруто: 55 кг
Тегло нето: 50 кг
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Съдомиялни за вграждане |
|
| Υλικό κοιλότητας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Χωρητικότητα | 12 σετ |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση C από το εύρος A+++ έως D |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 81.5 cm |
| Πλάτος | 59.8 cm |