- Stoc epuizat
Напълно вграден
Широчина 60см
Капацитет 12 комплекта
Долна кошница+горна кошница+кошница за прибори
5 програми: Интензивна, Нормална, Еко, 90 мин., Бърза
Енергиен клас Е
Електронно управление
Отложен старт (3/6/9 часа)
Половин зареждане
Ниво на шум 49 dB
Клас на ефективност на почистване А
Клас на ефективност на сушене А
Мощност 1800 W
Индикатор за грешка
Тегло бруто: 55 кг
Тегло нето: 50 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Напълно вграден
Широчина 60см
Капацитет 12 комплекта
Долна кошница+горна кошница+кошница за прибори
5 програми: Интензивна, Нормална, Еко, 90 мин., Бърза
Енергиен клас Е
Електронно управление
Отложен старт (3/6/9 часа)
Половин зареждане
Ниво на шум 49 dB
Клас на ефективност на почистване А
Клас на ефективност на сушене А
Мощност 1800 W
Индикатор за грешка
Тегло бруто: 55 кг
Тегло нето: 50 кг
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Съдомиялни за вграждане |
|
| Material cavitate | Oțel inoxidabil |
| Culoare | Alb |
| Numărul de programe | 5 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Capacitate | 12 seturi |
| Tipul programului | Economic |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 81.5 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Culoare | Alb |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Tipul programului | Economic |
| Clasa energetică | Clasa energetica C din gama A+++ pana la D |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 81.5 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |