- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Εμαγιέ χάλυβας, Ατσάλι |
| Λειτουργίες | Автоматично запалване |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος χόμπι | Standard |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Μεγάλος χώρος θέρμανσης | 1 |
| Μικρή ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Κανονική ζώνη θέρμανσης | 1 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2.2 kW |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1.1 kW |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1.65 kW |
| Τύπος ζώνης θέρμανσης | Standard, Ακροφύσιο αερίου |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |