- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Steelul emailat, Oţel |
| Functii | Автоматично запалване |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip plita | Standard |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Numar arzatoare | 4 |
| Numar zone gatire | 4 |
| Arzator mare | 1 |
| Arzator mic | 1 |
| Arzator normal | 1 |
| Putere arzator mare | 2.2 kW |
| Putere arzator mic | 1.1 kW |
| Putere arzator normal | 1.65 kW |
| Tip arzator | Standard, Gaze cu gaz |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Garanție | 24 luni |