
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 6200 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2100 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Υψος | 4.2 cm |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |