(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 6200 W |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 2100 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Putere arzator normal | 1700 W |
| Inaltime | 4.2 cm |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Garanție | 24 luni |