- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Επαγωγή
- Ισχύς: 3700 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
Πίσω: Ø 14,5 cm, 1400 - 2200 W
- 17 επίπεδα ισχύος
- Επιλογή Power Boost για γρήγορη προθέρμανση
- Χρονόμετρο με λειτουργία τερματισμού λειτουργίας
- Εμφάνιση κατανάλωσης ενέργειας
- Γρήγορη εκκίνηση
- Διαστάσεις:
Ύψος: 3 cm
Πλάτος: 27 cm
Μήκος: 49 cm
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 110 cm
- Βάρος: 8 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 3700 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 3700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 2200 W |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 49 cm |
| Βάρος | 8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |