- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 3700 W
- Tip: inducție
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
Spate: Ø 14,5 cm, 1400 - 2200 W
- 17 niveluri de putere
- Opțiune Power Boost pentru încălzire rapidă
- Timer cu funcție de oprire
- Afișaj al consumului de energie
- Pornire rapidă
- Dimensiuni: Înălțime: 3 cm, Lățime: 27 cm, Lungime: 49 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 110 cm
- Greutate: 8 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 3700 W |
| Functii | Temporizator, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Inducţie |
| Trepte putere | 17 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 3700 W |
| Putere arzator mic | 2200 W |
| Inaltime | 3 cm |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Greutate | 8 Kg |
| Garanție | 24 luni |