- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 6400 W
- Μηχανικός έλεγχος
- 4 ζώνες θέρμανσης HiLight:
Εμπρός αριστερά: Ø 12/21 cm, 800 / 2200 W
Μπροστά δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω αριστερά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω δεξιά: Ø 18 cm, 1800 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις:
Ύψος: 1 cm
Πλάτος: 59,5 cm
Μήκος: 51 cm
- Βάρος: 8,2 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Слонова кост |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 6400 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2200 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1800 W |
| Υψος | 1 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Βάρος | 8.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 luni |