- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 6400 W
- Control mecanic
- 4 zone de încălzire HiLight:
Față stânga: Ø 12/21 cm, 800 / 2200 W
Față dreapta: Ø 14,5 cm, 1200 W
Spate stânga: Ø 14,5 cm, 1200 W
Spate dreapta: Ø 18 cm, 1800 W
- 9 niveluri de putere
- Indicator de căldură reziduală
- Dimensiuni: Înălțime: 1 cm, Lățime: 59,5 cm, Lungime: 51 cm
- Greutate: 8.2 Kg
- Culoare: Negru / Fildeș
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru, Fildeş |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 6400 W |
| Functii | Indicator de căldură reziduală |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 2200 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Putere arzator normal | 1800 W |
| Inaltime | 1 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Greutate | 8.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |