
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 2900 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός (Διπλή): Ø 12/18 cm, 700 / 1700 W
Πίσω: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 8 επίπεδα ισχύος
- Αυτόματος έλεγχος θέρμανσης BoilControl
- Λειτουργία "StopGo" για προσωρινή διακοπή μαγειρέματος
- StayWarm - λειτουργία για διατήρηση της θερμότητας
- Χρονόμετρο
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,1 cm
Πλάτος: 30 cm
Μήκος: 52 cm
- Βάρος: 4,6 Kg
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 2900 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 8 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 700 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 5.1 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |