
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 2900 W
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față (dublă): Ø 12/18 cm, 700 / 1700 W
Spate: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 8 setări de putere
- Control automat al încălzirii BoilControl
- Funcția "StopGo" pentru a întrerupe temporar gătitul
- StayWarm - funcție de menținere a căldurii
- Timer
- Dimensiuni: Înălțime: 5,1 cm, Lățime: 30 cm, Lungime: 52 cm
- Greutate: 4.6 Kg
- Culoare: Alb
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 2900 W |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 8 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1700 W |
| Putere arzator mic | 700 W |
| Putere arzator normal | 1200 W |
| Inaltime | 5.1 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 24 luni |