- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 5900 W
- Έλεγχος αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά (Flex zone): Ø 18 cm, 1700 W
Μπροστά δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω αριστερά: Ø 18 cm, 1700 W
Πίσω δεξιά: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- 4 χρονόμετρα
- Προστασία από παιδιά
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Δύο παλαιωμένα καλούπια από ανοξείδωτο χάλυβα
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,1 cm
Πλάτος: 59 cm
Μήκος: 52 cm
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 110 cm
- Βάρος: 8,6 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί, Inox |
| Εξουσία | 5900 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 4.1 cm |
| Πλάτος | 59 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Μήκος καλωδίου | 110 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |