- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 5900 W
- Control prin senzor
- 4 zone de încălzire:
Față stânga (zona Flex): Ø 18 cm, 1700 W
Față dreapta: Ø 14,5 cm, 1200 W
Spate stânga: Ø 18 cm, 1700 W
Spate dreapta: Ø 14,5 cm, 1200 W
- 9 niveluri de putere
- 4 temporizatoare
- Blocare pentru copii
- Indicator de căldură reziduală
- Două lamele nevinovate din oțel inoxidabil
- Dimensiuni: Înălțime: 4,1 cm, Lățime: 59 cm, Lungime: 52 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 110 cm
- Greutate: 8.6 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă, Inox |
| Putere | 5900 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Indicator de căldură reziduală, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Putere arzator mare | 1700 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 4.1 cm |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Garanție | 36 luni |