- -56,24 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Επαγωγή
- Ισχύς: 3700 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
Πίσω: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
- 17 επίπεδα ισχύος
- Ζώνη FlexInduction: Ευέλικτο σύστημα σύνδεσης μεταξύ επαγωγικών ζωνών μαγειρέματος
- Χρονόμετρο με λειτουργία τερματισμού λειτουργίας
- Λειτουργία PowerBoost: έως και 50% περισσότερη ισχύς
- Γρήγορη εκκίνηση: Όταν η εστία είναι ενεργοποιημένη, επιλέγει αυτόματα τη ζώνη μαγειρέματος με τοποθετημένα μαγειρικά σκεύη (ρυθμισμένη σε λειτουργία απενεργοποίησης)
- Επανεκκίνηση: Σε περίπτωση κατά λάθος τερματισμού λειτουργίας, επαναφέρετε όλες τις προηγούμενες ρυθμίσεις ενεργοποιώντας ξανά την εστία εντός 4 δευτερολέπτων
- Λειτουργία PowerManagement
- Κομψή σχεδίαση με μπροστινή όψη ComfortProfile
- Προστασία για παιδιά
- Διαστάσεις:
Ύψος: 5,1 cm
Πλάτος: 30,6 cm
Μήκος: 52,7 cm
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 110 cm
- Βάρος: 8 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 3700 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ελεγχος θερμοκρασίας, Автоматично откриване на съда, Power Management |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 3700 W |
| Υψος | 5.1 cm |
| Πλάτος | 0.025 м |
| Βάθος | 52.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 110 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |