- -56,24 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: inducție
- Putere: 3700 W
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
Spate: Ø 21 cm, 2200 - 3700 W
- 17 setări de putere
- Zona FlexInduction: Sistem flexibil de conectare între zonele de gătit cu inducție
- Timer cu funcție de oprire
- Funcția PowerBoost: cu până la 50% mai multă putere
- QuickStart: Când plita este pornită, aceasta selectează automat zona de gătit cu vasele de gătit folosite (plasate în modul oprit)
- Restart: În cazul unei opriri accidentale, restabiliți toate setările anterioare prin pornirea din nou a plitei în termen de 4 secunde
- Funcția PowerManagement
- Design elegant frontal ComfortProfile
- Blocare pentru copii
- Dimensiuni: Înălțime: 5,1 cm, Lățime: 30,6 cm, Lungime: 52,7 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 110 cm
- Greutate: 8 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 3700 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Oprirea automată, Controlul temperaturii, Detectați automat recipientul, Power Management |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 17 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator normal | 3700 W |
| Inaltime | 5.1 cm |
| Latime | 0.025 м |
| Adancime | 52.7 cm |
| Lungime cablu | 110 cm |
| Garanție | 24 luni |