- -79,25 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Επαγωγή
- Ισχύς: 7350 W
- Έλεγχος αφής
- 3 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά: Ø 21 cm, 2300 - 3200 W
Πίσω αριστερά: Ø 21 cm, 2300 - 3200 W
Δεξιά (Διπλό): Ø 24,5 / 28 cm, 1800 - 2800 / 3500 - 3700 W
- 14 επίπεδα ισχύος
- Έλεγχος 3 σταδίων για χρήση υπολειπόμενης θερμότητας OptiHeat
- Οικολογικό χρονόμετρο
- Άμεση επαφή
- Αναγνώριση σκαφών
- Λειτουργία επάνω κλειδώματος
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,4 cm
Πλάτος: 59 cm
Μήκος: 52 cm
- Βάρος: 11,98 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Автоматично откриване на съда |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 14 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 3 |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 2800 W |
| Ισχύς κανονικής ζώνης θέρμανσης | 3200 W |
| Ισχύς ζώνης θέρμανσης wok | 3700 W |
| Υψος | 4.4 cm |
| Πλάτος | 59 cm |
| Βάθος | 52 cm |
| Βάρος | 11.98 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |