- -79,25 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: inducție
- Putere: 7350 W
- Control prin senzor
- 3 zone de încălzire:
Față stânga: Ø 21 cm, 2300 - 3200 W
Spate stânga: Ø 21 cm, 2300 - 3200 W
Dreapta (dublă): Ø 24,5 / 28 cm, 1800 - 2800 / 3500 - 3700 W
- 14 niveluri de putere
- Control în 3 trepte pentru utilizarea căldurii reziduale OptiHeat
- Timer Eco
- Directouch
- Recunoașterea vaselor
- Funcție de blocare a plitei de gătit
- Dimensiuni: Înălțime: 4,4 cm, Lățime: 59 cm, Lungime: 52 cm
- Greutate: 11.98 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Detectați automat recipientul |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 14 |
| Numar arzatoare | 3 |
| Putere arzator mic | 2800 W |
| Putere arzator normal | 3200 W |
| Putere arzator Wok | 3700 W |
| Inaltime | 4.4 cm |
| Latime | 59 cm |
| Adancime | 52 cm |
| Greutate | 11.98 Kg |
| Garanție | 24 luni |