
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Λυχνία ένδειξης |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Υψος | 5.4 cm |
| Πλάτος | 28.4 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,2 μ |
| Βάρος | 6.1 Kg |