
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Functii | Temporizator, Indicator de căldură reziduală, Indicator luminos |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Inducţie |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Inaltime | 5.4 cm |
| Latime | 28.4 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 6.1 Kg |