
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 4500 W
- Έλεγχος αφής
- 4 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός αριστερά: Ø 14,5 cm
Πίσω αριστερά (Διπλό): Ø 11,5/18 cm
Δεξιά (Διπλό): Ø 21/28 cm
- 9 επίπεδα ισχύος
- Χρονόμετρο
- Λειτουργία κλειδώματος ελέγχου
- Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας
- Διαστάσεις:
Ύψος: 4,6 cm
Πλάτος: 58 cm
Μήκος: 51 cm
- Βάρος: 8 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 4500 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Υψος | 4.6 cm |
| Πλάτος | 58 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |