
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 4500 W
- Control prin senzor
- 4 zone de încălzire:
Înainte stânga: Ø 14.5 cm
Stânga spate (dublă): Ø 11,5/18 cm
Dreapta (dublă): Ø 21/28 cm
- 9 setări de putere
- Timer
- Funcție de blocare a comenzii
- Indicator de căldură reziduală
- Dimensiuni: Înălțime: 4,6 cm, Lățime: 58 cm, Lungime: 51 cm
- Greutate: 8 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 4500 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Indicator de căldură reziduală |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 4 |
| Inaltime | 4.6 cm |
| Latime | 58 cm |
| Adancime | 51 cm |
| Garanție | 24 luni |