- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 2900 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø 14,5 cm, 1200 W
Πίσω (Διπλό): Ø 12/18 cm, 700/1700 W
- 9 επίπεδα ισχύος
- Λειτουργία επάνω κλειδώματος
- Λειτουργία ασφάλειας παιδιών
- Ηχητικό σήμα με επιλογή απενεργοποίησης
- Χρονόμετρο έως 99 λεπτά
- Έλεγχος OptiHeat 3 επιπέδων
- Διαστάσεις:
Ύψος: 3,8 cm
Πλάτος: 29 cm
Μήκος: 52 cm
- Βάρος: 4,5 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 2900 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ασφαλές για παιδιά, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ήχος ολοκλήρωσης του προγράμματος, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 9 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 1700 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 3.8 cm |
| Πλάτος | 0.025 м |
| Βάθος | 52 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |