- -40,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 2900 W
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø 14,5 cm, 1200 W
Spate (dublu): Ø 12/18 cm, 700/1700 W
- 9 setări de putere
- Funcție de blocare a plitei de gătit
- Funcție de siguranță pentru copii
- Alertă sonoră cu opțiune de oprire
- Timer până la 99 min.
- Control OptiHeat în 3 trepte
- Dimensiuni: Înălțime: 3,8 cm, Lățime: 29 cm, Lungime: 52 cm
- Greutate: 4.5 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 2900 W |
| Functii | Temporizator, Sigur pentru copii, Oprirea automată, Sunet la finalizarea programului, Controlul temperaturii |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 9 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 1700 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 3.8 cm |
| Latime | 0.025 м |
| Adancime | 52 cm |
| Garanție | 24 luni |