- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Τύπος: Ηλεκτρικός
- Ισχύς: 3500 W
- Έλεγχος αφής
- 2 ζώνες θέρμανσης:
Εμπρός: Ø18 cm, 2000-2300 W
Πίσω: Ø14,5 cm, 1200 W
- 17 επίπεδα ισχύος (9 βασικά και 8 ενδιάμεσα επίπεδα)
- Επανεκκίνηση
- Powerboost: ενίσχυση ισχύος για 20% μικρότερο χρόνο βρασμού
- Ηλεκτρονικό ρολόι προγράμματος με λειτουργία τερματισμού λειτουργίας
- Χρονόμετρο για το χρόνο μαγειρέματος
- Διαστάσεις:
Ύψος: 3,8 cm
Πλάτος: 30,6 cm
Μήκος: 52,7 cm
- Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας: 100 cm
- Βάρος: 5,2 Kg
- Χρώμα: Μαύρο
Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 3500 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Υαλοκεραμικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Επίπεδα ισχύος | 17 |
| Αριθμός θερμαντήρων | 2 |
| Ισχύς μιας μεγάλης ζώνης θέρμανσης | 2300 W |
| Ισχύς μιας μικρής ζώνης θέρμανσης | 1200 W |
| Υψος | 3.8 cm |
| Πλάτος | 30.6 cm |
| Βάθος | 52.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 100 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |