
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Tip: Electric
- Putere: 3500 W
- Control prin senzor
- 2 zone de încălzire:
Față: Ø18 cm, 2000-2300 W
Spate: Ø14,5 cm, 1200 W
- 17 niveluri de putere (9 niveluri de bază și 8 niveluri intermediare)
- ReStart
- Powerboost: creștere a puterii pentru un timp de fierbere cu 20% mai scurt
- Ceas cu program electronic cu funcție de oprire
- Timer pentru timpul de gătire
- Dimensiuni: Înălțime: 3,8 cm, Lățime: 30,6 cm, Lungime: 52,7 cm
- Lungimea cablului de alimentare: 100 cm
- Greutate: 5.2 Kg
- Culoare: Negru
Fisa tehnica
Плотове |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Ceramică, Sticlă |
| Putere | 3500 W |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Controlul temperaturii |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip incastrare | Încorporarea |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip plita | Vitromeramic |
| Pozitionare panou comanda | Top |
| Trepte putere | 17 |
| Numar arzatoare | 2 |
| Putere arzator mare | 2300 W |
| Putere arzator mic | 1200 W |
| Inaltime | 3.8 cm |
| Latime | 30.6 cm |
| Adancime | 52.7 cm |
| Lungime cablu | 100 cm |
| Garanție | 24 luni |