- -102,26 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Плотове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Κεραμικό, Γυαλί |
| Εξουσία | 7200 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Ένδειξη υπολειπόμενης θερμότητας, Λυχνία ένδειξης, Ελεγχος θερμοκρασίας, Flexi Cook |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος χόμπι | Επαγωγικό |
| Θέση του πίνακα ελέγχου | Άνω |
| Αριθμός θερμαντήρων | 4 |
| Υψος | 5.4 cm |
| Πλάτος | 59 cm |
| Βάθος | 51 cm |
| Βάρος | 10.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |